Rodos, smulkmena, bet gali išgelbėti gyvybę

Rita Gečiūnaitė, Delfi.lt
Rodos, smulkmena, bet gali išgelbėti gyvybęDelfi
Trakų rajone per tragišką avariją du vyrai iškrito iš automobilio. Pareigūnai neslepia, kad tokių pasekmių buvo galima išvengti, jei tik keleiviai būtų prisisegę saugos diržais. Paklausinėjus gatvėje žmonių, ne vienas prisipažįsta, kad labiausia saugo vaikus, tačiau jei į automobilio galą sėda patys ar vyresni žmonės – diržas tikrai užsegamas ne visuomet. Šiek tiek skaudžios statistikos: praėjusiais metais žuvo 188 žmonės. Per dvidešimt metų – beveik vienuolika tūkstančių žmonių. Tai pats pats, kaip nuo Lietuvos paviršiaus tiesiog nubraukti Kalvarijos savivaldybę.

Trakų rajone per tragišką avariją du vyrai iškrito iš automobilio. Pareigūnai neslepia, kad tokių pasekmių buvo galima išvengti, jei tik keleiviai būtų prisisegę saugos diržais. Paklausinėjus gatvėje žmonių, ne vienas prisipažįsta, kad labiausia saugo vaikus, tačiau jei į automobilio galą sėda patys ar vyresni žmonės – diržas tikrai užsegamas ne visuomet.

Šiek tiek skaudžios statistikos: praėjusiais metais žuvo 188 žmonės. Per dvidešimt metų – beveik vienuolika tūkstančių žmonių. Tai pats pats, kaip nuo Lietuvos paviršiaus tiesiog nubraukti Kalvarijos savivaldybę.