Kėdainiuose patvinus gatvei užlieti namai

Dimitrijus Kuprijanovas, Rinkosaikste.lt
Kėdainiuose patvinus gatvei užlieti namaiRinkos aikštė
Gamtos stichija daro savo – Kėdainių mieste semiamos ne tik gatvės, bet ir gyvenamieji namai. Iškritus gausiems krituliams, ugniagesių pagalbos prireikė Kauno gatvės gyventojams, mat užsikimšus pralaidai, kuria Varlupio upelis įteka į Nevėžio upę, vakar vanduo pradėjo semti žmonių namus. Vandens lygis kai kuriuose namuose siekė kone pusmetrį. Įvykio vietoje darbavosi ugniagesiai gelbėtojai, kurie dirbo nuo vakar vakaro iki pirmos valandos nakties. Šiandienos rytą darbai buvo tęsiami. Galingu ugniagesių siurbliu vanduo pumpuojamas ir išleidžiamas į Nevėžio upę.

Gamtos stichija daro savo – Kėdainių mieste semiamos ne tik gatvės, bet ir gyvenamieji namai.

Iškritus gausiems krituliams, ugniagesių pagalbos prireikė Kauno gatvės gyventojams, mat užsikimšus pralaidai, kuria Varlupio upelis įteka į Nevėžio upę, vakar vanduo pradėjo semti žmonių namus. Vandens lygis kai kuriuose namuose siekė kone pusmetrį.

Įvykio vietoje darbavosi ugniagesiai gelbėtojai, kurie dirbo nuo vakar vakaro iki pirmos valandos nakties. Šiandienos rytą darbai buvo tęsiami. Galingu ugniagesių siurbliu vanduo pumpuojamas ir išleidžiamas į Nevėžio upę. Upėje vandens lygis taip pat kyla.

Kėdainių rajono savivaldybės administracijos specialistas civilinei ir priešgaisrinei saugai Stasys Okunevičius pažymėjo, kad ekstremalios padėties rajone skelbti neketinama, o Nevėžio upės vanduo galėtų kilti tik labai nežymiai.

Specialisto teigimu, upės vandens lygį sukėlė ne tik gausūs krituliai, bet ir Panevėžyje atidaryti Nevėžio užtvankos šliuzai.