Prie Karaliaučiaus susidūrus visureigiui ir mikroautobusui žuvo 7 žmonės

Delfi.lt
Prie Karaliaučiaus susidūrus visureigiui ir mikroautobusui žuvo 7 žmonėsScanpix
Rusijos Kaliningrado srityje netoli Karaliaučiaus septyni žmonės žuvo penktadienį kaktomuša susidūrus mikroautobusui ir visureigiui, pranešė policija. Policijos atstovė Svetlana Postavničiaja naujienų agentūrai „Interfax“ sakė, kad penktadienio vakarą kelyje tarp Karaliaučiaus ir Toplaukio visureigis „Mercedes“ ir mikroautobusas susidūrė vienai iš mašinų išvažiavus į priešpriešinio eismo juostą. „Per avariją žuvo septyni žmonės, dar septyni patyrė traumų“, – nurodė pareigūnė.

Rusijos Kaliningrado srityje netoli Karaliaučiaus septyni žmonės žuvo penktadienį kaktomuša susidūrus mikroautobusui ir visureigiui, pranešė policija.

Policijos atstovė Svetlana Postavničiaja naujienų agentūrai „Interfax“ sakė, kad penktadienio vakarą kelyje tarp Karaliaučiaus ir Toplaukio visureigis „Mercedes“ ir mikroautobusas susidūrė vienai iš mašinų išvažiavus į priešpriešinio eismo juostą.

„Per avariją žuvo septyni žmonės, dar septyni patyrė traumų“, – nurodė pareigūnė.

Pasak jos, visi žuvusieji ir sužeistieji važiavo mikroautobusu, kuriame buvo iš viso apie 20 žmonių. Visureigiu važiavusi dešimtmetė buvo nuvežta į ligoninę, bet vėliau buvo paleista, nes sunkesnių traumų nepatyrė. Jos tėvai nenukentėjo.

Avarijos aplinkybes ėmėsi tirti mobiliosios kriminalistikos laboratorijos darbuotojai; į avarijos vietą nuvyko Vidaus reikalų ministerijos vietos padalinio vadovas Igoris Ilarionovas.

Kaip rodo preliminarūs duomenys, „Mercedes“ vairuotojas nesuvaldė mašinos, ši atsitrenkė į kelio atitvarą ir išlėkė į priešpriešinio eismo juostą, kur susidūrė su mikroautobusu.

Pagal neoficialius duomenis, tarp žuvusiųjų yra nėščia moteris.

Kaliningrado srities išrinktasis gubernatorius Antonas Alichanovas pareiškė užuojautą žuvusiųjų šeimoms, nurodė regiono administracijos spaudos tarnyba.

„Įvyko baisi tragedija, nusinešusi žmonių gyvybių. Užuojauta žuvusiųjų giminaičiams ir artimiems žmonėms. Visiems nukentėjusiesiems (linkiu) kuo greičiau pasveikti“, – sakė A. Alichanovas.