20-metė vairuotoja prisivažinėjo: suknežintos mašinos, niekuo dėta šeima ligoninėje

Ainis Gurevičius, Delfi.lt
20-metė vairuotoja prisivažinėjo: suknežintos mašinos, niekuo dėta šeima ligoninėjeDelfi
Šeštadienio rytą Klaipėdos r., Priekulės aplinkkelyje, automobilis „Honda Civic“, vairuojamas dvidešimtmetės merginos, susidūrė su priešpriešiais važiavusiu „Volvo V50“. Pirminiais duomenimis, Saugose (Šilutės r.) gyvenanti mergina (neturinti dviejų metų vairavimo stažo) dideliu greičiu lenkė automobilius ir nesuvaldė savo mašinos - ši išlėkė į priešpriešinio eismo juostą jau baigus lenkimo manevrą. „Honda“ kaktomuša susidūrė su priešpriešiais važiavusiu „Volvo“.

Šeštadienio rytą Klaipėdos r., Priekulės aplinkkelyje, automobilis „Honda Civic“, vairuojamas dvidešimtmetės merginos, susidūrė su priešpriešiais važiavusiu „Volvo V50“.

Pirminiais duomenimis, Saugose (Šilutės r.) gyvenanti mergina (neturinti dviejų metų vairavimo stažo) dideliu greičiu lenkė automobilius ir nesuvaldė savo mašinos – ši išlėkė į priešpriešinio eismo juostą jau baigus lenkimo manevrą. „Honda“ kaktomuša susidūrė su priešpriešiais važiavusiu „Volvo“.

Nuo abiejų automobilių nulėkė po ratą. Vienas iš jų atsitrenkė į automobilį, kurį „Honda“ vairuotoja buvo ką tik aplenkusi.

Po susidūrimo „Volvo“ atsidūrė griovyje. Šiuo automobiliu važiavo šeima. Dviejų metų berniukas, nėščia moteris (ji vairavo) ir vyras išvežti į ligoninę.

Ten pat išvežta ir „Honda“ vairuotoja. Kartu važiavusi draugė sakė, kad jos skubėjusios pas vairuotojos mamą.

Avarijos vietoje dirbo trys greitosios pagalbos ekipažai, ugniagesiai gelbėtojai ir policija.

Įvykio aplinkybės tiriamos.