Dėl avarijų uždaryti keliai Kaunas-Marijampolė-Suvalkai ir Kelmė-Raseiniai

Delfi.lt
Dėl avarijų uždaryti keliai Kaunas-Marijampolė-Suvalkai ir Kelmė-RaseiniaiDelfi
Policijos departamentas informuoja, kad dėl eismo įvykių šeštadienį buvo uždaryti keliai Kaunas-Marijampolė-Suvalkai ir Kelmė-Raseiniai. Vairuotojams buvo siūloma pasirinkti kitą kelią. Pranešama, kad nuo kelio Kaunas-Marijampolė-Suvalkai 49-ame kilometre buvo bandoma patraukti į avariją patekusį vilkiką. Kaip nurodo policija, vilkikas nuo kelio nuvažiavo jau prieš tris dienas. Šeštadienį, kai ne toks intensyvus eismas, sunkiasvorė mašina buvo keliama atgal ant kelio.

Policijos departamentas informuoja, kad dėl eismo įvykių šeštadienį buvo uždaryti keliai Kaunas-Marijampolė-Suvalkai ir Kelmė-Raseiniai.

Vairuotojams buvo siūloma pasirinkti kitą kelią.

Pranešama, kad nuo kelio Kaunas-Marijampolė-Suvalkai 49-ame kilometre buvo bandoma patraukti į avariją patekusį vilkiką.

Kaip nurodo policija, vilkikas nuo kelio nuvažiavo jau prieš tris dienas. Šeštadienį, kai ne toks intensyvus eismas, sunkiasvorė mašina buvo keliama atgal ant kelio.

Policijos departamentas apie 13 val. informavo, kad viena eismo juosta jau atlaisvinta, po pusvalandžio ir kita.

Šeštadienį dėl avarijos buvo uždarytas ir kelias Kelmė-Raseiniai ties Skroblynės kaimu (Raseinių r.). Čia nuo kelio nuvažiavo ir apvirto dujas vežusi sunkiasvorė mašina. Nukentėjo vairuotojas, jis išvežtas į ligoninę.