Pėsčiųjų tunelis – patvinęs ir tamsus

Ieva Liškevičiūtė, Klaipėda
Pėsčiųjų tunelis – patvinęs ir tamsusKL
Klaipėdiečiams nerimą kelia pėsčiųjų perėja po Pilies tiltu. Ją jau spėjo nusiaubti chuliganai – dėl sudaužytų žibintų vaikščioti tapo nesaugu. "Kam reikalingos vaizdo kameros, jei nieko nematote?" – į miesto valdininkiją kreipėsi vienas klaipėdietis. Vyro teigimu, šalia Danės upės esančio tunelio grindinyje įrengti žibintai dar vasarą buvo sudaužyti ir uždengti balta plokšte. Ši, ant jos užlipus, įlūžta. "Vakare apšvietimo nebėra. Nesaugu. Latakai nevalyti – lyjant patvinsta takas, nuo vandens sugadinti ir likę žibintai. Kodėl miesto ūkvedžiai nieko nedaro?" – klausė susirūpinęs gyventojas.

Klaipėdiečiams nerimą kelia pėsčiųjų perėja po Pilies tiltu. Ją jau spėjo nusiaubti chuliganai – dėl sudaužytų žibintų vaikščioti tapo nesaugu.

“Kam reikalingos vaizdo kameros, jei nieko nematote?” – į miesto valdininkiją kreipėsi vienas klaipėdietis.

Vyro teigimu, šalia Danės upės esančio tunelio grindinyje įrengti žibintai dar vasarą buvo sudaužyti ir uždengti balta plokšte. Ši, ant jos užlipus, įlūžta.

“Vakare apšvietimo nebėra. Nesaugu. Latakai nevalyti – lyjant patvinsta takas, nuo vandens sugadinti ir likę žibintai. Kodėl miesto ūkvedžiai nieko nedaro?” – klausė susirūpinęs gyventojas.

“Lietuvoje būdinga kažką naujo pastatyti ar rekonstruoti ir palikti likimo valiai”, – kritikos negailėjo kitas klaipėdietis.

Uostamiesčio savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėja Irena Šakalienė teigė apie išdaužtas lempas nieko nežinanti ir pažadėjo į vietą nusiųsti savo darbuotojus.

“Reikėtų pasižiūrėti, nes kol kas nieko negirdėjau. Su specialistais važinėdami po objektus būtinai užsuksime”, – tikino I.Šakalienė.

Žibintai mieste nuo vandalų rankos nukenčia labai dažnai. Pavyzdžiui, tik įrengus apšvietimo stulpus Poilsio parke, netrukus keli jų buvo sumaitoti. Tokioms piktadarystėms kelio neužkerta net vaizdo stebėjimo kameros.