Penktadienį Panevėžyje pasipylė avarijos

Tomas Markelevičius, 15min.lt
Penktadienį Panevėžyje pasipylė avarijos15min
Penktadienis Panevėžyje pažymėtas avarijų gausa. Incidentai vyko vienas po kito. Tiesa, tik vienas įvykis baigėsi kiek rimtesnėmis pasekmėmis. Penktadienį Panevėžyje kelių policijos pareigūnai ir patrulių ekipažai vos spėjo važinėti į iškvietimus dėl įvykusių avarijų. Vienas rimtesnių incidentų įvyko dieną, kuomet perėjoje buvo parblokšta moteris. Vėliau pasipylė techniniai eismo įvykiai, kuriuose sužalotų žmonių nebuvo, tačiau vairuotojai nesutarė dėl kaltės ir todėl kvietė policiją.

Penktadienis Panevėžyje pažymėtas avarijų gausa. Incidentai vyko vienas po kito. Tiesa, tik vienas įvykis baigėsi kiek rimtesnėmis pasekmėmis.

Penktadienį Panevėžyje kelių policijos pareigūnai ir patrulių ekipažai vos spėjo važinėti į iškvietimus dėl įvykusių avarijų. Vienas rimtesnių incidentų įvyko dieną, kuomet perėjoje buvo parblokšta moteris.

Vėliau pasipylė techniniai eismo įvykiai, kuriuose sužalotų žmonių nebuvo, tačiau vairuotojai nesutarė dėl kaltės ir todėl kvietė policiją.

Policijos pareigūnams teko skubėti į Aukštaičių ir Margių gatvių sankryžą. Čia susidūrė „Renault“ ir „Mercedes-Benz“. Po smūgio „Renault“ užšoko ant šaligatvio, nulaužė kelio ženklą ir sustojo prie pat gatvės apšvietimo stulpo.

Per avariją žmonės nenukentėjo. Policijos pareigūnai avarijos dalyviams paaiškino, kad dėl įvykio kaltas iš šalutinės Margių gatvės neapdairiai išvažiavęs „Renault“ vairuotojas.

Vakarop darbo turėjo ir rajone dirbantys kelių policijos pareigūnai. Pranešta, kad netoli Ramygalos nuo kelio nuvažiavo vilkikas. Įvykio metu vairuotojas nesusižeidė, buvo blaivus. Ant ratų jam pavyko išlaikyti ir savo transporto priemonę.