Per avariją Vilniuje nulaužtas šviesoforas judrioje sankryžoje

15min.lt
Per avariją Vilniuje nulaužtas šviesoforas judrioje sankryžoje15min
Penktadienio vakare sostinės Kalvarijų, Ozo ir Kareivių gatvių sankryžoje susidūrė du automobiliai. Dėl avarijos iš visų pusių sankryžos link nusidriekė automobilių eilės. Šiek tiek po 19 val. sankryžoje susidūrė „Audi“ ir „Škoda“ automobiliai. Per eismo įvykį buvo nulaužtas šviesoforas. Kaip matyti iš 15min redakcijai įvykio liudininko atsiųsto vaizdo įrašo, raudonas „Audi“ automobilis sankryžoje suko į kairę, į Kareivių gatvę, ir nepraleido tiesiai gatve važiavusios „Škodos“, kuriai degė žalias šviesoforo signalas.

Penktadienio vakare sostinės Kalvarijų, Ozo ir Kareivių gatvių sankryžoje susidūrė du automobiliai. Dėl avarijos iš visų pusių sankryžos link nusidriekė automobilių eilės.

Šiek tiek po 19 val. sankryžoje susidūrė „Audi“ ir „Škoda“ automobiliai. Per eismo įvykį buvo nulaužtas šviesoforas.

Kaip matyti iš 15min redakcijai įvykio liudininko atsiųsto vaizdo įrašo, raudonas „Audi“ automobilis sankryžoje suko į kairę, į Kareivių gatvę, ir nepraleido tiesiai gatve važiavusios „Škodos“, kuriai degė žalias šviesoforo signalas.

Avarijoje buvo sužeistos dvi merginos.

Po avarijos neveikiant šviesoforui, Kalvarijų, Kareivių ir Ozo gatvėse greitai nusidriekė eilės. Tačiau netrukus po spartaus tarnybų darbo sudaužyti automobiliai iš sankryžos buvo pašalinti, o šviesoforai – vėl įjungti.