Tragiška avarija Klaipėdos rajone: tarp sužeistųjų – besilaukianti moteris

Milda Skiriutė, Klaipėda
Tragiška avarija Klaipėdos rajone: tarp sužeistųjų – besilaukianti moterisFacebook
Klaipėdos rajone, Priekulės aplinkkelyje, šeštadienio rytą įvyko skaudi avarija. Jauna vairuotoja nesuvaldė automobilio, išvažiavo į priešpriešinę eismo juosta ir susidūrė su atvažiuojančia mašina. Avarijos metu ne tik stipriai suniokotos transporto priemonės, bet ir sunkiai sužaloti žmonės. Liudininkų teigimu, 20-ies metų merginos vairuojamas automobilis „Honda“ į priešingą eismo juostą išvažiavo po to, kai aplenkė mašiną „Ford“. Tuo metu važiavo visureigis „Volvo“. Transporto priemonės susidūrė.

Klaipėdos rajone, Priekulės aplinkkelyje, šeštadienio rytą įvyko skaudi avarija. Jauna vairuotoja nesuvaldė automobilio, išvažiavo į priešpriešinę eismo juosta ir susidūrė su atvažiuojančia mašina. Avarijos metu ne tik stipriai suniokotos transporto priemonės, bet ir sunkiai sužaloti žmonės.

Liudininkų teigimu, 20-ies metų merginos vairuojamas automobilis „Honda“ į priešingą eismo juostą išvažiavo po to, kai aplenkė mašiną „Ford“. Tuo metu važiavo visureigis „Volvo“. Transporto priemonės susidūrė.

Eismo įvykio metu stipriai apgadinti automobiliai. Po susidūrimo ant kelio pasklido transporto priemonių dalys.

Nepataisomai suknežintas automobilid „Honda“. Visureigis „Volvo“ nuo smūgio nulėkė į griovį. Nuo abiejų mašinų nulėkė po ratą.

Automobilių duženos apgadino ir „Hondos“ vairuotojos lenktą mašiną „Ford“.

Visureigiu „Volvo“ važiavo šeima: mažametis vaikas, kūdikio besilaukianti moteris ir vyras. Jie greitosios pagalbos automobiliais išvežti į ligoninę.

Sunkiai sužalota ir automobilio „Honda“ vairuotoja. Medikai jai diagnozavo politraumą. Mergina paguldyta į ligoninės Reanimacijos skyrių.

Automobilio „Honda“ vairuotoja neturėjo dviejų metų vairavimo stažo.

Į avarijos vietą buvo atvykusios trys greitosios medicinos pagalbos komandos, ugniagesiai, gelbėtojai. Kol buvo sutvarkyta avarijos vieta, ribotas eismas.

Uostamiesčio policija aiškinasi įvykio aplinkybes.