Vairuotojo pasiūlytas 50 eurų kyšis pareigūnų nesuviliojo

Milda Skiriutė, Klaipėda
Vairuotojo pasiūlytas 50 eurų kyšis pareigūnų nesuviliojoPolicija
Keliasdešimt kilometrų per valandą leistiną greitį mieste viršijęs ir telefonu kalbėjęs vairuotojas atsakomybės už pažeidimus bandė išvengti pareigūnams siūlydamas kyšį. 28-erių metų vyro vairuojamas automobilis buvo sustabdytas Taikos prospekte. Policijos pareigūnai užfiksavo, kad vairuotojas leistiną greitį viršijo 33 km/val. Be to, vyras vairuodamas kalbėjo telefonu. Siekdamas išvengti administracinės atsakomybės už pažeidimus, vairuotojas patruliui davė 50 eurų kyšį. Pradėtas tyrimas dėl bandymo papirkti policijos pareigūnus.

Keliasdešimt kilometrų per valandą leistiną greitį mieste viršijęs ir telefonu kalbėjęs vairuotojas atsakomybės už pažeidimus bandė išvengti pareigūnams siūlydamas kyšį.

28-erių metų vyro vairuojamas automobilis buvo sustabdytas Taikos prospekte.

Policijos pareigūnai užfiksavo, kad vairuotojas leistiną greitį viršijo 33 km/val. Be to, vyras vairuodamas kalbėjo telefonu.

Siekdamas išvengti administracinės atsakomybės už pažeidimus, vairuotojas patruliui davė 50 eurų kyšį. Pradėtas tyrimas dėl bandymo papirkti policijos pareigūnus. Vairuotojas apklaustas, nesulaikytas.