Vilniaus stoties rajone vertėsi miesto visureigis

15min.lt
Vilniaus stoties rajone vertėsi miesto visureigis15min
Sekmadienį sostinės centre, netoli geležinkelio ir autobusų stoties, įvyko automobilių avarija. Avarija įvyko apie 10 val. Vilniuje, prie Mindaugo ir Kauno gatvių sankryžos. Ties „Comfort“ viešbučiu po kontakto su kita transporto priemone vertėsi vadinamasis paketinis visureigis. Įvykio padarinius užfiksavo liudininkė Gabrielė. Jos nuotraukoje matyti, kad į nelaimės vietą buvo atvykę ir greitosios pagalbos medikai. Tikslesnių duomenų apie nukentėjusius žmones kol kas nėra.

Sekmadienį sostinės centre, netoli geležinkelio ir autobusų stoties, įvyko automobilių avarija.

Avarija įvyko apie 10 val. Vilniuje, prie Mindaugo ir Kauno gatvių sankryžos. Ties „Comfort“ viešbučiu po kontakto su kita transporto priemone vertėsi vadinamasis paketinis visureigis.

Įvykio padarinius užfiksavo liudininkė Gabrielė.

Jos nuotraukoje matyti, kad į nelaimės vietą buvo atvykę ir greitosios pagalbos medikai.

Tikslesnių duomenų apie nukentėjusius žmones kol kas nėra.

„Honda“ vertėsi, kai sankryžoje susidūrė su kita mašina (vienatūriu „Seat Alhambra“). Abejonių, kad abu vairuotojai buvo blaivūs, po avarijos niekam nekilo. Tikslių avarijos aplinkybių aiškintis ėmėsi sostinės kelių policininkai.

Įvykio metu automobilis „Seat“ į sankryžą įvažiavo degant draudžiamam šviesoforo signalui ir įsirėžė į automobilį „Honda“, kuris važiavo degant žaliam signalui.

„Honda“ vairuotojas išvežtas į ligoninę apžiūrai – jis buvo blaivus.