Už Dituvos – skaudi avarija, šeima ligoninėje

Delfi.lt
Už Dituvos – skaudi avarija, šeima ligoninėjeVE
Šeštadienio rytą Klaipėdos rajone, Priekulės aplinkkelyje, automobilis „Honda Civic“, vairuojamas dvidešimtmetės merginos, susidūrė su priešpriešiais važiavusiu „Volvo V50“. Pirminiais duomenimis, mergina (neturinti dviejų metų vairavimo stažo) dideliu greičiu lenkė automobilius ir nesuvaldė savo mašinos - ši išlėkė į priešpriešinio eismo juostą jau baigus lenkimo manevrą. „Honda“ kaktomuša susidūrė su priešpriešiais važiavusiu „Volvo“.

Šeštadienio rytą Klaipėdos rajone, Priekulės aplinkkelyje, automobilis „Honda Civic“, vairuojamas dvidešimtmetės merginos, susidūrė su priešpriešiais važiavusiu „Volvo V50“.

Pirminiais duomenimis, mergina (neturinti dviejų metų vairavimo stažo) dideliu greičiu lenkė automobilius ir nesuvaldė savo mašinos – ši išlėkė į priešpriešinio eismo juostą jau baigus lenkimo manevrą. „Honda“ kaktomuša susidūrė su priešpriešiais važiavusiu „Volvo“.

Nuo abiejų automobilių nulėkė po ratą. Vienas iš jų atsitrenkė į automobilį, kurį „Honda“ vairuotoja buvo ką tik aplenkusi. Po susidūrimo „Volvo“ atsidūrė griovyje. Šiuo automobiliu važiavo šeima. Mažametis vaikas, nėščia moteris ir vyras išvežti į ligoninę. Ten pat išvežta ir „Honda“ vairuotoja.

Kartu važiavusi draugė sakė, kad jos skubėjusios pas vairuotojos mamą. Avarijos vietoje dirbo trys greitosios pagalbos ekipažai, ugniagesiai gelbėtojai ir policija.

Įvykio aplinkybės tiriamos.