Pareigūnų šeštadienis: sukčiai, girtuokliai, plėšikai

Vakarų ekspresas
Pareigūnų šeštadienis: sukčiai, girtuokliai, plėšikaiVE
Šeštadienį Klaipėdoje policijai teko susidurti su įvairaus pobūdžio nusikaltimais ir nusižengimais. Apie 9 val. Taikos pr., prie viešbučio, 1990 m. gimęs Lenkijos pilietis pamatė, kad išdaužtas automobilio „Opel Astra“ stiklas ir iš salono pavogta kuprinė su Amerikos kompanijos Lenkijos filialui priklausančiais darbo įrankiais, susijusiais su kokybės inspektoriaus darbu. Nuostolis – apie 2170 eurų.

Šeštadienį Klaipėdoje policijai teko susidurti su įvairaus pobūdžio nusikaltimais ir nusižengimais.

Apie 9 val. Taikos pr., prie viešbučio, 1990 m. gimęs Lenkijos pilietis pamatė, kad išdaužtas automobilio „Opel Astra“ stiklas ir iš salono pavogta kuprinė su Amerikos kompanijos Lenkijos filialui priklausančiais darbo įrankiais, susijusiais su kokybės inspektoriaus darbu. Nuostolis – apie 2170 eurų.

Apie 16:20 val. Klaipėdoje, Laukų g., neprisistatęs pranešėjas sulaikė neblaivų (3,03 prom.) 1959 m. gimusį automobilio „Citroen C4“, kuris vos neatsitrenkė į jo mašiną, vairuotoją. Sunkiai girtas vyras uždarytas į areštinę.

Apie 17 val. į 1948 m. gimusios Taikos pr. gyventojos namus atėjęs nepažįstamas vyras apgaulės būdu išviliojo 155 eurus ir banko kortelę bei prisijungimo kodus. Vėliau pareiškėja pamatė, kad iš jos sąskaitos paimti pinigai. Nuostolis tikslinamas.

Apie 17:20 val. Klaipėdoje, Taikos pr., 33 km/h viršijęs leistą greitį ir telefonu kalbėjęs vairuotojas, gimęs 1989 m., bandė 50 eurų papirkti jį sustabdžiusius policijos pareigūnus. Jis apklaustas, nesulaikytas.

Apie 17:30 val. Klaipėdoje, Tilžės g., du nepažįstami vaikinai pagrobė iš 1939 m. gimusio pareiškėjo kišenės 90 eurų ir pabėgo. Pradėtas plėšimo tyrimas.