Jaunas kaunietis ieško jo automobilį apgadinusio vairuotojo

Diena media
Jaunas kaunietis ieško jo automobilį apgadinusio vairuotojoKD
Į redakciją kreipėsi Kaune gyvenantis vyras, kuris prašo atsiliepti visus, ką nors žinančius apie vaizdo kameromis užfiksuotą asmenį ar atpažįsta jo automobilį. Skaitytojas pasakoja, kad incidentas įvyko rugsėjo 21 d. Kaune, Taikos pr. 145b, automobilių valstybinių numerių gamyklos kieme.

Į redakciją kreipėsi Kaune gyvenantis vyras, kuris prašo atsiliepti visus, ką nors žinančius apie vaizdo kameromis užfiksuotą asmenį ar atpažįsta jo automobilį.

Skaitytojas pasakoja, kad incidentas įvyko rugsėjo 21 d. Kaune, Taikos pr. 145b, automobilių valstybinių numerių gamyklos kieme.

“Į kiemą krovininiu automobiliu atvažiavo vyras, trumpam išlipo, tuomet grįžo į mašiną ir bandė ją apsukti. Važiuodamas atbulomis, kiemo gale kliudė ir apgadino kitą automobilį. Jis sustojo, išlipęs šiek tiek pastoviniavo, o tada pasišalino iš įvykio vietos”, – dėstė jis ir pridūrė, kad ant minėto autobusiuko buvo identifikavimui galintis padėti užrašas “Erkende Verhuizers”.

Pasak kauniečio, vaizdo įrašo kokybė nėra itin gera, todėl sudėtinga iš karto įžiūrėti krovininio automobilio valstybinius numerius. Visa informacija perduota policijai.

“Būtu malonu, jeigu kaltininkas pats su manimi susisiektų, viską galima sutarti draugiškai”, – ragina vyras.

Visus, kurie gali suteikti bet kokios informacijos, skaitytojas prašo paskambinti telefonu +37063382991.