Netoli Nemenčinės apvirto automobilis

15min.lt
Netoli Nemenčinės apvirto automobilis15min
Sekmadienio vakarą, 21.56 val., Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Vilniaus r., Nemenčinės sen., važiuojant nuo Nemenčinės m. Magūnų kaimo link, nuo kelio nuvažiavo ir apvirto lengvasis automobilis. Taip pat pranešta, kad galimai yra prispaustų žmonių. Į įvykio vietą išsiųstos Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos, informacija apie įvykį perduota Vilniaus apskrities greitosios medicinos pagalbos stočiai, Vilniaus apskrities vyriausiajam policijos komisariatui.

Sekmadienio vakarą, 21.56 val., Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Vilniaus r., Nemenčinės sen., važiuojant nuo Nemenčinės m. Magūnų kaimo link, nuo kelio nuvažiavo ir apvirto lengvasis automobilis.

Taip pat pranešta, kad galimai yra prispaustų žmonių.

Į įvykio vietą išsiųstos Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos, informacija apie įvykį perduota Vilniaus apskrities greitosios medicinos pagalbos stočiai, Vilniaus apskrities vyriausiajam policijos komisariatui.