Orai: puiki proga pasidžiaugti vasariška šiluma

Gismeteo.lt
Orai: puiki proga pasidžiaugti vasariška šilumaDelfi
Savaitgalį netrūko saulės spindulių ir malonios šilumos. Gera žinia ta, kad gražūs orai trauktis neskuba, tad paskubėkite jais mėgautis. Paskutinė rugsėjo savaitė bus puiki: lietus nemerks, vyraus saulėti orai. Tiesa, antroje savaitės pusėje šilumos jau bus mažiau. Pirmadienio naktis rami ir giedra. Diena bus saulėta, numatomas gūsingas rytų vėjas, temperatūra bus panaši kaip ir sekmadienį. Viniaus ir Kauno apylinkėse vyraus gražūs orai. Naktį bus apie 9, dieną apie 18 laipsnių šilumos. Šiauliuose vyraus giedras dangus.

Savaitgalį netrūko saulės spindulių ir malonios šilumos. Gera žinia ta, kad gražūs orai trauktis neskuba, tad paskubėkite jais mėgautis. Paskutinė rugsėjo savaitė bus puiki: lietus nemerks, vyraus saulėti orai. Tiesa, antroje savaitės pusėje šilumos jau bus mažiau.

Pirmadienio naktis rami ir giedra. Diena bus saulėta, numatomas gūsingas rytų vėjas, temperatūra bus panaši kaip ir sekmadienį. Viniaus ir Kauno apylinkėse vyraus gražūs orai. Naktį bus apie 9, dieną apie 18 laipsnių šilumos. Šiauliuose vyraus giedras dangus. Naktį termometrai fiksuos 8, įdienojus 17 laipsnių šilumos. Pajūryje visos paros metu numatomas skaidrus dangus. Naktį vyraus 12, dieną 19 laipsnių šiluma.

Antradienį be didesnių pokyčių: bus saulėta ir sausa. Pūs nesmarkus rytų vėjas. Vilniuje ir Kaune bus giedra. Naktį termometrai fiksuos 9, dieną 16–17 laipsnių šilumos. Šiauliuose orai bus ramūs ir saulėti. Naktį vyraus 8, dieną 16 laipsnių šiluma. Pajūryje išsilaikys giedras dangus. Naktį bus apie 12, dieną apie 18 laipsnių šilumos.

Trečiadienį bus laipsniu kitu vėsiau, pūs rytų, pietryčių vėjas. Danguje permainų kol kas nenumatoma. Vilniaus ir Kauno apylinkėse dangus bus skaidrus. Naktį numatoma 8, įdienojus 15–16 laipsnių šiluma. Šiauliuose naktis žvaigždėta, bus apie 7 laipsnius šilumos. Dienos metu oras šils iki 14–15 laipsnių. Pajūryje taip pat giedra. Naktį termometrai fiksuos 10, dieną 16 laipsnių šilumos.

Ketvirtadienį jau pasirodys debesys, oras dar šiek tiek vės. Išsilaikys rytų, pietryčių krypties vėjas. Vilniuje ir Kaune naktis dar bus giedra, vyraus 9 laipsnių šiluma. Dieną saulę slėps debesys, teliks 12 laipsnių šilumos. Šiauliuose naktį numatomas skaidrus dangus, bus apie 6 laipsnius šilumos. Įdienojus dangumi keliaus debesys, temperatūra sieks 12–13 laipsnių. Pajūryje pirma paros pusė bus giedra, vyraus 10 laipsnių šiluma. Dieną išaugs debesuotumas, bus apie 14 laipsnių šilumos.

Penktadienį pūs silpnas rytų, pietryčių vėjas, debesys bus retesni, tačiau temperatūra aukščiau nekils. Vilniaus ir Kauno apylinkėse dangumi plauks tai mažesni, tai didesni debesys. Naktį bus apie 6, dieną apie 11 laipsnių šilumos. Šiauliuose prognozuojama apniukusi naktis, vyraus 7 laipsnių šiluma. Dieną oras šils iki 12 laipsnių, vyraus saulėtesnis dangus. Pajūryje nakties dangų gaubs debesys, termometrai rodys 9 laipsnius šilumos. Dienos metu temperatūra kils iki 12 laipsnių, bus saulėta.

Remiantis www.gismeteo.lt orų prognozėmis , savaitgalį dangumi plauks gusesni debesys, termometrai fiksuos laipsniu kitu kuklesnę šilumą, vietomis trumpai palis.