Kelyje Alytus-Jieznas susidūrė krovininis mikroautobusas su vilkiku, vienam iš vairuotojų koma

Delfi.lt
Kelyje Alytus-Jieznas susidūrė krovininis mikroautobusas su vilkiku, vienam iš vairuotojų komaAlytaus AVPK
Bendrasis pagalbos centras praneša, kad kelyje Alytus-Jieznas įvyko auto įvykis. Buvo pranešta, kad galimai yra prispaustų asmenų. Susidūrė vilkikas ir krovininis mikroautobusas. Vienam iš vairuotojų komos būsena. Policija praneša, kad rugsėjo 21 d. apie 9.45 val. kelyje Antakalnis-Jieznas-Alytus-Merkinė, Alytaus r., Navasiolkų k. ribose, susidūrė vilkikas „Volvo“ su puspriekabe ir krovininis „VW Transporter“.

Bendrasis pagalbos centras praneša, kad kelyje Alytus-Jieznas įvyko auto įvykis. Buvo pranešta, kad galimai yra prispaustų asmenų. Susidūrė vilkikas ir krovininis mikroautobusas. Vienam iš vairuotojų komos būsena.

Policija praneša, kad rugsėjo 21 d. apie 9.45 val. kelyje Antakalnis-Jieznas-Alytus-Merkinė, Alytaus r., Navasiolkų k. ribose, susidūrė vilkikas „Volvo“ su puspriekabe ir krovininis „VW Transporter“.

Eismo įvykio metu nukentėjo „VW Transporter“ vairuotojas (gim. 1965 m.), gyvenantis Lazdijų r., kurį iš automobilio vadavo Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiai gelbėtojai. Vyras perduotas medikams, jam nustatyti dauginiai kūno sužalojimai, koma.

„Volvo“ vairavęs Baltarusijos pilietis (gim. 1976 m.) nenukentėjo.

Pirminiais duomenimis, važiuojant link Jiezno susidūrė ta pačia kryptimi važiavę transporto priemonės. „VW Transporter“ norėjo sukti į kairę pusę (iš pagrindinio į šalutinį kelią), o tuo pat metu „Volvo“ vilkiko vairuotojas važiuodamas paskui ta pačia kryptimi lenkė automobilius ir susidūrė su į šalutinį kelią sukančiu „VW Transporter“.

Tikslias įvykio aplinkybes aiškinasi Alytaus apskr. VPK pareigūnai.