Orai: vyraus šiluma, tačiau to galime ir nepajusti

Gismeteo.lt
Orai: vyraus šiluma, tačiau to galime ir nepajustiAlfa
Vos niūresnis bus tik ketvirtadienis, o nuo rytojaus prasidės permainos. Savaitei baigiantis debesys plauks tolyn ir vietą danguje užleis saulei, vyraus malonesnė šiluma, tačiau dėl gūsingo rytų vėjo to galime ir nepajusti. Penktadienio naktį kai kur trumpai lynos, kiek gausesnio lietaus sulauks rytinė šalies dalis. Dieną jau daug kur numatomi pragiedruliai, o lietaus debesys praslinks vakariniu šalies pakraščiu. Numatomas rytinių krypčių vėjas. Vilniaus ir Kauno apylinkėse naktį bus apie 13 laipsnių šilumos, palis. Dieną vyraus saulėtas dangus, oras šils iki 22 laipsnių.

Vos niūresnis bus tik ketvirtadienis, o nuo rytojaus prasidės permainos. Savaitei baigiantis debesys plauks tolyn ir vietą danguje užleis saulei, vyraus malonesnė šiluma, tačiau dėl gūsingo rytų vėjo to galime ir nepajusti.

Penktadienio naktį kai kur trumpai lynos, kiek gausesnio lietaus sulauks rytinė šalies dalis. Dieną jau daug kur numatomi pragiedruliai, o lietaus debesys praslinks vakariniu šalies pakraščiu. Numatomas rytinių krypčių vėjas. Vilniaus ir Kauno apylinkėse naktį bus apie 13 laipsnių šilumos, palis. Dieną vyraus saulėtas dangus, oras šils iki 22 laipsnių. Šiauliuose nakties metu taip pat pasirodys kritulių, vyraus 11 laipsnių šiluma. Įdienojus numatomas nepastovus debesuotumas, bus apie 20 laipsnių šilumos. Pajūryje dangumi plauks debesys, protarpiais palis. Naktį termometrai fiksuos 12, dieną – 18 laipsnių šilumos.

Šeštadienis bus saulėtas, vyraus maloni šiluma, tačiau pūs gūsingas rytų krypties vėjas. Vilniuje ir Kaune visą parą numatomas skaidrus dangus. Naktį bus apie 12, dieną apie 18–19 laipsnių šilumos. Šiauliai taip pat mėgausis giedru dangumi. Naktį temperatūra sieks 11, įdienojus 18 laipsnių šilumos. Pajūryje debesys nesirodys. Naktį vyraus 14, dieną – 20 laipsnių šiluma.

Sekmadienį išsilaikys saulėti ir šiek tiek vėjuoti orai – didesnių permainų nebus. Vilniaus ir Kauno apylinkėse bus giedra. Naktį termometrai fiksuos 10, dieną 19 laipsnių šilumos. Šiauliuose vyraus skaidrus dangus. Naktį bus apie 9, įdienojus apie 17 laipsnių šilumos. Pajūryje naktis žvaigždėta, temperatūra sieks 13 laipsnių. Dieną saulės spinduliai orą sušildys iki 19 laipsnių.

Remiantis www.gismeteo.lt orų prognozėmis, ateinančios savaitės pradžioje orai keistis dar neskubės, mėgausimės saulėtu dangumi, bus sausa, išsilaikys gūsingas rytinių krypčių vėjas.