Prie Kauno gatvių tvarkymo prisideda ir verslas

Diena media
Prie Kauno gatvių tvarkymo prisideda ir verslasCentromera
Šiemet Kauno mieste gatvių infrastruktūros gerinimui bus išleista daugiau nei 20 mln. eurų. Prie šios sumos dar reiktų pridėti privataus verslo lėšas, skirtas miesto infrastruktūrai tobulini. Verslo investicijos į Kauno gražinimą vis labiau populiarėja, nes tai kuria pridėtinę vertę ne tik naujakuriams, bet ir nekilnojamojo turto bendrovėms, statančioms inovatyvius kvartalus. Kauno savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis sako, kad verslas solidžiai prisideda prie miesto infrastruktūros atnaujinimo.

Šiemet Kauno mieste gatvių infrastruktūros gerinimui bus išleista daugiau nei 20 mln. eurų. Prie šios sumos dar reiktų pridėti privataus verslo lėšas, skirtas miesto infrastruktūrai tobulini. Verslo investicijos į Kauno gražinimą vis labiau populiarėja, nes tai kuria pridėtinę vertę ne tik naujakuriams, bet ir nekilnojamojo turto bendrovėms, statančioms inovatyvius kvartalus.

Kauno savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis sako, kad verslas solidžiai prisideda prie miesto infrastruktūros atnaujinimo: įrengia, sutvarko automobilių stovėjimo aikšteles, šviesoforus, gatves, šaligatvius.

Šių metų liepos mėnesį bendrovė „Centromera“ savo lėšomis sutvarkė Aleksote esančios Kiečių gatvės atkarpą – jai išleista 77 tūkst. eurų. Anot A. Pakalniškio, ši gatvė svarbi tuo, kad veda į Seniavos plentą ir ja naudosis ne tik naujojo „Parko apartamentai“ gyventojai, bet ir aplinkinių individualių namų gyventojai. Įmonė čia taip pat įrengs ir parką, kuriuo galės naudotis visi gyventojai.

„Bendrovės „Centromera“, vystančios naujo miestelio projektą „Parko apartamentai“ Aleksote, atliekamus darbus visuomet vertiname puikiai. Mes skatiname verslininkus investuoti į gražesnės miesto aplinkos kūrimą, ne tik dėl įgyvendinamų projektų patrauklumo, bet ir dėl miesto infrastruktūros gerinimo gyventojams ir naujakuriams“, – sakė A. Pakalniškis.

Jau ir anksčiau, įgyvendindama savo nekilnojamojo turto projektus, ši įmonė yra ėmusis gatvių asfaltavimo, šaligatvių įrengimo.

„Galima būtų išskirti projektą Vytėnuose „Vytėnų namai“, kur su kietąja danga buvo įrengtos Nartavos gatvės ir Zundų tako atkarpos. Mums svarbu, kad produktas, kurį sukuriame ir parduodame, visomis prasmėmis tarnautų žmogui. Butų pirkėjai iš mūsų įsigyja ne tik būstą, bet ir gauna daugiau pridėtinių verčių – išvystytą infrastruktūrą, apšviestą miestelio teritoriją, poilsio zonas, saugos kamerų tinklą ir kita“, – dėstė bendrovės projektų vadovė Vaida Šidlauskienė.

Dar apie 200 tūkst. eurų „Centromera“ planuoja išleisti darbams kitose gatvėse. Iki 2018 m. planuojama asfaltuoti ir sutvarkyti Leipalingio, o iki 2019 m. – Galvės gatvių atkarpas.

„Aleksote yra daug mažų gatvelių, kuriomis naudojantis galima aplenkti miesto kamščius, pasiekti mokyklas, darželius, parduotuves ar turgavietę. Statomą „Parko apartamentų“ miestelį rėmina 4 gatvės (Kiečių, Leipalingio, Galvės ir Šeštokų). Šios sutvarkytos gatvės leis ne tik šio kvartalo gyventojams, bet ir aplinkinių individualių namų gyventojams, aplenkiant Veiverių gatvę, pasiekti miesto centrą ar Kauno priemiesčius. Gatvių būklė Kaune pastaraisiais metais tik gerėja, o mes džiaugiamės galėdami prisidėdami prie šios plėtros“, – pasakojo nekilnojamojo turto bendrovės atstovė.