Kelyje Palanga–Klaipėda sprogo asfaltą vežusio sunkvežimio ratas, yra sužeistųjų

15min.lt
Kelyje Palanga–Klaipėda sprogo asfaltą vežusio sunkvežimio ratas, yra sužeistųjų15min
Mažiausiai du žmonės ketvirtadienį prieš pietus buvo sužeisti per sunkiasvorio automobilio avariją Klaipėdos rajone. Nuo kelio buvo nustumta ir „Toyota Corolla“, tačiau lengvosios mašinos vairuotoja atsipirko išgąsčiu. Šiuo metu uostamiestyje yra klojama Turgaus aikštės danga, todėl Telšių regiono kelių darbuotojams tenka į Klaipėdą vežioti asfaltą. Vienas toks reisas baigėsi rimta eismo nelaime. Avarija pakeliui į Klaipėdą įvyko ketvirtadienį apie 11 val.

Mažiausiai du žmonės ketvirtadienį prieš pietus buvo sužeisti per sunkiasvorio automobilio avariją Klaipėdos rajone. Nuo kelio buvo nustumta ir „Toyota Corolla“, tačiau lengvosios mašinos vairuotoja atsipirko išgąsčiu.

Šiuo metu uostamiestyje yra klojama Turgaus aikštės danga, todėl Telšių regiono kelių darbuotojams tenka į Klaipėdą vežioti asfaltą. Vienas toks reisas baigėsi rimta eismo nelaime.

Avarija pakeliui į Klaipėdą įvyko ketvirtadienį apie 11 val.

Sprogus asfaltu krauto sunkvežimio padangai, transporto priemonė tapo nevaldoma ir ėmė lėkti į pakelės medžius. Sunkvežimis dar kliudė „Toyota Corolla“ lengvąjį automobilį, tačiau jo vairuotoja, laimė, išvengė smūgio į kamienus.

Sunkvežimis į medžius rėžėsi, be to, ant kabinos, kurioje buvo du žmonės, iš inercijos pažiro karštas asfaltas.

Į nelaimės vietą skubiai iškviesti ne tik policijos, bet ir ugniagesių gelbėtojų ekipažai. Tuo metu medicinos pagalbą nukentėjusiesiems suteikė atsitiktinai pro šalį važiavęs greitosios ekipažas.

Tikslesnių duomenų apie sužalotų vyrų būklę kol kas nėra, o 44 metų moteris atsipirko išgąsčiu.