Ieškota pavėžėjimo paslaugas teikianti moteris rasta Joniškio rajone

Delfi.lt
Ieškota pavėžėjimo paslaugas teikianti moteris rasta Joniškio rajoneDelfi
Policijos ieškota dingusi be žinios moteris rasta Joniškio rajone. Ji rugsėjo 20 d. teikdama pavėžėjimo paslaugas žydros spalvos automobiliu „Toyota Prius“ neaiškiomis aplinkybėmis dingo. Rasta moteris pasakojo, kad vežė klientą į Latviją. Vilniaus policija praneša, kad moteris dingo š. m. rugsėjo 20 d. nuo 20 val. iki 22 val. Policija informavo, kad šiandien, rugsėjo 21 dieną, 9.44 val., dingusios moters vairuojamą automobilį vienas iš paiešką atlikusių pareigūnų sustabdė Šiaulių apskr., Joniškio rajone.

Policijos ieškota dingusi be žinios moteris rasta Joniškio rajone. Ji rugsėjo 20 d. teikdama pavėžėjimo paslaugas žydros spalvos automobiliu „Toyota Prius“ neaiškiomis aplinkybėmis dingo. Rasta moteris pasakojo, kad vežė klientą į Latviją.

Vilniaus policija praneša, kad moteris dingo š. m. rugsėjo 20 d. nuo 20 val. iki 22 val.

Policija informavo, kad šiandien, rugsėjo 21 dieną, 9.44 val., dingusios moters vairuojamą automobilį vienas iš paiešką atlikusių pareigūnų sustabdė Šiaulių apskr., Joniškio rajone. Šiuo metu turimais duomenimis, A. M. grįžo iš Latvijos, kur buvo išvykusi teikdama pavežimo paslaugas.

Pirminės apžiūros duomenimis, ant moters sužalojimų ar smurto požymių nepastebėta ir jokių automobilio apgadinimo ženklų nenustatyta. Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnai tęsia ikiteisminį tyrimą, siekdami išsamiai išsiaiškinti visas su moters paieškos paskelbimu susijusias aplinkybes.

Gausios policijos pajėgos iš Vilniaus, Šiaulių, Panevėžio visą naktį dalyvavo paieškos veiksmuose. Į pagalbą pasitelkti ir Latvijos policijos pareigūnai (Jelgavos ir Bauskės). Į orą buvo pakeltas Valstybės sienos apsaugos tarnybos sraigtasparnis.