Jurbarke susidūrę automobiliai nulėkė nuo kelio ir rėžėsi į medžius

Šviesa
Jurbarke susidūrę automobiliai nulėkė nuo kelio ir rėžėsi į medžiusŠviesa
Trečiadienį, apie 10.30 val., Jurbarke, Knygnešių ir Pašilio gatvių sankryžoje, įvyko avarija. Per susidūrimą nukentėjo garbaus amžiaus „Renault“ vairuotojas. Jį išsivežė medikai. Pirminiais duomenimis, nelaimė įvyko, kai į pagrindine Knygnešių g. važiavusį „Volkswagen Passat“ trenkėsi iš šalutinės Pašilio g. išvažiavęs „Renault Modus“. Po smūgio abu automobiliai nulėkė nuo kelio, „VW Passat“ dar trenkėsi į elektros stulpą ir jį nulaužė. Be to, abu automobiliai dar rėžėsi į medžius. Avarijos aplinkybės tiriamos.

Trečiadienį, apie 10.30 val., Jurbarke, Knygnešių ir Pašilio gatvių sankryžoje, įvyko avarija. Per susidūrimą nukentėjo garbaus amžiaus „Renault“ vairuotojas. Jį išsivežė medikai.

Pirminiais duomenimis, nelaimė įvyko, kai į pagrindine Knygnešių g. važiavusį „Volkswagen Passat“ trenkėsi iš šalutinės Pašilio g. išvažiavęs „Renault Modus“. Po smūgio abu automobiliai nulėkė nuo kelio, „VW Passat“ dar trenkėsi į elektros stulpą ir jį nulaužė. Be to, abu automobiliai dar rėžėsi į medžius.

Avarijos aplinkybės tiriamos.

Tai ne pirma nelaimė, kuri įvyksta šioje sankryžoje. Įvairūs incidentai čia kartojasi nuolat.