„Kobra 11“ Vilniaus rajone: miške užspeistas vairuotojas bandė pervažiuoti pareigūnus, šie atsakė šūviais ir dujomisDelfi

„Kobra 11“ Vilniaus rajone: miške užspeistas vairuotojas bandė pervažiuoti pareigūnus, šie atsakė šūviais ir dujomis

Šeštadienio vakarą, apie apie 20 val. Vilniaus rajone, Skaidiškių kaime policijos pareigūnai įsivėlė į veiksmo filmo vertas gaudynes. Nepaklusęs reikalavimui sustoti „Audi 80“ vairuotojas buvo užblokuotas miške, tačiau gražiuoju pasiduoti jis neketino. Policijos departamentas praneša, kad pareigūnams išlipus iš tarnybinio automobilio ir pradėjus artintis prie „Audi“, jo vairuotojas įjungė atbulinės eigos pavarą ir pradėjo važiuoti atgal. Bėglys automobiliu važiavo tiesiai į pareigūnus. Vilniaus apskr. VPK Kelių policijos patruliai nepasimetė ir panaudojo tarnybinius ginklus.

Daugiau daugiau
Citata: „...šių dienų valstybė be gerų sauskelių lengvai gali atsilikti nuo kultūrinio ir ekonominio gyvenimo pažangos, gali būti nustumta į užpakalį ir nukonku- ruota kitų valstybių, nes kelias yra gyvenimas, o kas neturi gerų kelių, tas negali turėti gero gyvenimo, t. y. tokio, kokio supranta nūdienis kultūringas žmogus.“ Iš kalbos, pasakytos 1939 m. Žemaičių plento atidarymo proga.
zemaitkelis_did