„Eurovizijoje” Lietuvai atstovavusi ir girta už vairo pagauta S. Jakubėnaitė gali išvengti baudžiamosios atsakomybėsDelfi

„Eurovizijoje” Lietuvai atstovavusi ir girta už vairo pagauta S. Jakubėnaitė gali išvengti baudžiamosios atsakomybės

Prieš keletą mėnesių pareigūnų sulaikyta S. Jkubėnaitė ketvirtadienio rytą atvyko į Panevėžio apylinkės teismą, kuriame sprendžiamas jos likimas. Neblaivi už vairo pričiupta praeityje buvusi garsi atlikėja pripažino savo kaltę, o jos ginti stojo tėvas, žinomas šalies džiazo mokytojas Gendrius Jakubėnas bei Panevėžyje gerai žinomas kunigas Algirdas Dauknys. Panašu, kad atlikėja atsipirks tik teisės vairuoti netekimu ir pinigine bauda. Reikia kalbėti apie tai, kodėl Lietuva geria. Kas čia gero? Asmeninė tragedija. Nėra ką daugiau kalbėti.

Daugiau daugiau
Citata: „...šių dienų valstybė be gerų sauskelių lengvai gali atsilikti nuo kultūrinio ir ekonominio gyvenimo pažangos, gali būti nustumta į užpakalį ir nukonku- ruota kitų valstybių, nes kelias yra gyvenimas, o kas neturi gerų kelių, tas negali turėti gero gyvenimo, t. y. tokio, kokio supranta nūdienis kultūringas žmogus.“ Iš kalbos, pasakytos 1939 m. Žemaičių plento atidarymo proga.
zemaitkelis_did