Apie projektą “Mūsų kelias”

Nacionalinis pažangos vertinimo projektas „Mūsų kelias“ yra skirtas atkreipti visuomenės ir valdžios struktūrų dėmesį į Lietuvos kelių infrastruktūros sektorių, įvertinti kelininkų indėlį į kelių plėtrą ir infrastruktūros priežiūrą, tinkamai pagerbti kelių tiesimo, projektavimo, technologijų diegimo ir kelių priežiūros įmones, vadovus ir atsakingus darbuotojus.

Projekto „Mūsų kelias 2014“ nugalėtojų rinkimuose buvo nupsręsta skirti 3 (tris) pagrindinės nominacijas: „Metų kelių objektas“, „Metų kelių projektas“ ir „Metų kelių technologija“ už nuopelnus įgyvendinant kelių infrastruktūros plėtros objektus 2011 – 2013 metų laikotarpyje.

Prieš rinkimus buvo artinkti projektai, pretenduojantys pagal 3(tris) pagrindines nominacijas: geriausias objektas, geriausias projektas ir geriausia inovacija į naujausias kelių sektoriaus technologijas.

Pretendentų atranką konkursui organizavo 3 (trys) komisijos, sudarytos iš nepriklausomų ekspertų: komisija statiniams, komisija projektams ir komisija inovacijoms įvertinti.

Projekto nominacijų nugalėtojai buvo paskelbti 2014 m. lapkričio 25 d. iškilmingo apdovanojimų ceremonijos „Mūsų kelias 2014“ metu Susisiekimo ministerijoje. Apdovanojimus įteikė Susisiekimo viceministras Algis Žvaliauskas.

“Norėčiau pasveikinti pažangos projekto „Mūsų kelias“ organizatorius, kurie siekia paskatinti ir pagerbti transporto srities lyderius ir, žinoma, aptarti dalykines problemas. Džiaugiuosi nuolatiniu bendravimu tiek su žurnalo „Transportas“ redakcija, tiek su šios srities entuziastais” – apdovanojimų ceremonijos „Mūsų kelias 2014“ renginyje sakė Susisiekimo ministas Rimantas Sinkevičius.

Nacionalinio rinkimų projekto (konkurso) „Mūsų kelias“ iniciatoriai ir organizatoriai yra: Lietuvos automobilių kelių direkcija (LAKD) prie Susisiekimo ministerijos; asociacija „Lietuvos keliai“, tarptautinis analitinis žurnalas „Transportas“.

Projekto „Mūsų kelias“ viešinimo programos ir renginių organizatorius – VšĮ „Baltijos media centras“ – žurnalo „Transportas”, leidinio „Keliai ir tiltai”, profesinio leidinio „Transporter“ ir socialinės paskirties leidinio „Meridianas“ leidėjas.

Projekto „Mūsų kelias“ informaciniai partneriai yra: tarptautinis analitinis žurnalas „Transportas“, žurnalas „Lietuvos keliai“, profesinis leidinys „Keliai ir tiltai“, portalas www.keliai-tiltai.lt, kitos nacionalinės žiniasklaidos priemonės.